Unicharm Corporation

uc-logo

Moony

 

 

Kompānija Unicharm Corparation

 

Kompānija Unicharm Corparation tika dibināta 1961. gadā, tās dibinātājs - Keiširo Takahara.

Kompānijas galvenais ofiss atrodas pilsētā Tokio Japānā. Kompānija savos pirmsākumos saucās Taisei Kako Co Ltd, kura ražoja un pārdeva būvmateriālus. Vēlāk šajā kompānijā notiek krasas izmaiņas un tā sāk ražot sieviešu higēniskās preces. Ražotā produkcija ieinteresēja patērētājus un bija ļoti pieprasīta Japānas tirgū, tādēļ kompānija Taisei Kako Co Ltd nolemj ražot vienīgi šo preci un 1974. gadā tika pieņemts lēmums nomainīt kompānijas nosaukumu – Unicharm Corporation. Sieviešu higēnisko preču ražošana aktīvi attīstījās un kompānija nolemj paplašināt produkcijas klāstu. Kompānijā sāk ražot arī bērnu preces – preces apkopei, kosmētika, preces mājai, ka arī bērnu autiņbiksītes un biksītes Moony.

Moony produkcija – plašs preču klāsts mazuļiem, sākot no autiņbiksītēm jaundzimušajiem līdz biksītēm, kas tiek ražotas no dabīgiem, ekoloģiski tīriem materiāliem, kā arī tām piemīt antibakteriālas īpašības. Moony autiņbiksītes atbilst visām bērnu un vecāku prasībām – plānas, mīkstas, uzsūktspējīgas, tās nesaveļas un nekūļājas starp bērna kājiņām, bez aromāta, nespiež un neberž bērna maigo ādu. Daļa Moony autiņbiksīšu ir paredzēta zēniem un daļa meitenēm. Ņemot vērā, ka meitenes vairāk saslapina biksīšu aizmugurējo daļu, tādēļ viņām autiņbiksīšu uzsūcošā daļa atrodas pa vidu, taču zēni vairāk saslapina biksīšu priekšadaļu, līdz ar to, viņiem domātām autiņbiksītēm uzsūcošā daļa vairāk ir priekšpusē. Iekšējā autiņbiksīšu virskārta ir no mīksta sietiņveidīga un kokvilnas materiāla, kas ir ne tikai patīkams mazuļa ādai, bet arī, pateicoties kuram, mazuļa dupsis vienmēr paliek sauss un āda ir vesela, neizraisa alerģiskas reakcijas – nekādu iekaisumu.

Unikāla Moony autiņbiksīšu īpašība ir izgriezums nabiņai, lai aizsargātu mazuļa nabiņas vietu un ļautu, bez kairinājuma, ātrāk tai sadzīt. Speciāli izveidots autiņbiksīšu mitruma indikators, kas, mainot krāsu no dzeltenas uz zilo, norāda vecākiem, kad pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes.

 

Augstas kvalitātes un ērtas lietošanā autiņbiksītes un biksītes Moony!