Goo.n S 4-8 kg 90pc

Japānas autiņbiksītes Goo.N (Goon) S 4-8kg.
goon s 90pc-600x600
goon s 90pc-600x600
Cena:
Pārdošanas cena: 23,50 €
Apraksts

Japānas autiņbiksītes Goo.N (Goon) S – (4-8 kg)

Japānas autiņbiksītes Goo.N S paredzētas mazuļiem svarā no 4 līdz 8 kg. Tās izgatavotas tikai no dabīgiem, augstvērtīgiem un ekoloģiski tīriem materiāliem, kuri izgājuši stingru kvalitātes kontroli. Autiņbiksīšu ražošanā tiek izmantota 100% dabīga kokvilna, celuloze un aktīvs absorbents, kas lieliski uzsūc mitrumu pārvēršot šķidrumu želejveidīgā masā, kas tiek novirzīta autiņbiksīšu iekšējos slāņos, tāpēc mazuļa āda paliek tīra un sausa.

Autiņbiksītes ļoti mīkstas, kas vizuāli līdzinās parastajām bērnu biksītēm. Tās neizraisa alerģiskas reakcijas un nekairina tik jūtīgo bērna ādu. Goo.N autiņbiksīšu iekšējais slānis satur dabīgo E vitamīnu, kurš iegūts no dabas avotiem, kas nomierina un aizsargā mazuļa ādu pret kairinājumeim.

Autiņbiksītēm ir lieliska gaisu caurlaidība, trīskārša aizsardzība no nevēlamām noplūdēm, kas vēl labāk uzsūc mitrumu. Mitruma indikators, kas brīdina par nepieciešamību nomainīt autiņbiksītes.

Visi mīloši vecāki saviem mazuļiem izvēlas labākās autiņbiksītes pasaulē – Goo.N! Jūsu mazulis saņems vismaigākās rūpes, komforta sajūtu un veselīgu, tik ļoti, jūtīgo ādu.

 

Bērna svars: 4-8 kg

Iepakojuma tips: Lielpaka

Daudzums iepakojumā: 90 gab.

Ražotājs: Daio Paper Corporation, Japāna