Vai tiešām dabiskās vajadzības tik ļoti kaitē ādai?

Zīdaiņa ādai autiņbiksīšu apvidū jāiztur dažādi kairinājumi. Āda pastāvīgi saskaras ar urīnu un izkārnījumiem, bet tie satur enzīmus un mikroorganismus, kas bojā ādu. Turklāt, izkārnījumu baktērijām un urīnvielai savienojoties, rodas amonjaks! Tas rada ādas aizsargkārtai slodzi, un visniecīgākais traucējums vai papildkairinājums var izraisīt ādas virskārtas bojājumu, parasti kontaktdermatītu. Palielinātā ādas caurlaidība ļauj organismā iekļūt vielām no ārpuses, izraisot pirmās alerģiskās reakcijas. Piena sēnīte no zīdaiņa zarnu trakta bojātos ādas apvidos var izraisīt sēnīšinfekciju.

Jau ādas nosegšana ar gaisa necaurlaidīgām autiņbiksītēm izraisa nelabvēlīgas ādas virskārtas pārmaiņas. Dermatologi uzskata, ka mitra vide kavē arī ādas aizsargbarjeras veidošanos. Šo iemeslu dēļ, bet, galvenokārt, jūsu mazuļa labsajūtas dēļ, ir jāievēro atbilstoši higiēnas principi un jāizvēlas zīdainim piemērotas autiņbiksītes!

Ja lietosiet Moony vai Merries autiņbiksītes, nav šaubu, ka jums vairs nesagādās raizes lieks mitrums autiņu zonā vai noplūdes, kā arī izsutumi, kas radušies sliktas gaisa caurlaidības dēļ!

Autiņbiksītes jālieto pareizi

Lai ādas kairinājumu samazinātu līdz minimumam, autiņbiksītes sākotnēji jāmaina ik pēc pāris stundām vai pēc vajadzības, bet vairākas reizes diennaktī, atkarībā no mazuļa vecumposma. Dažiem zīdaiņiem pirmās dibentiņa apsārtuma pazīmes manāmas jau pēc vienas reizes, kad autiņbiksītes atstātas ilgāk. Lai izvairītos no iekaisuma, mitrā vide jāsamazina līdz minimumam, taču vienlaicīgi jānodrošina arī pēc iespējas lielāka gaisa piekļuve ādai.

Kaitīgiem materiāliem- nē!

Arī ārējie faktori var radīt kairinošu vidi pat normālā autiņbiksīšu lietošanas gadījumā. Dažas vienreizējās autiņbiksītes satur ķīmiskas vielas, kas kaitē ādai, - materiāla balinātāju, plastmasas plēves mīkstinātājus, smaržvielas un krāsvielas. Ir saprotams, ka tādas vielas nav piemērotas lietošanai saskarē ar zīdaiņa ādu. Tieši tāpēc japāņu autiņbiksīšu Moony un Merries ražotāji ir parūpējušies, lai materiāli, no kā tās radītas, būtu delikāti un nekaitīgi.

Ar ko vēl ir ievērojamas Japāņu autiņbiksītes?

Kā atvieglojums, starp esošo citu firmu autiņbiksīšu piedāvājumu Latvijā tagad ir pieejamas bērniem saudzīgās autiņbiksītes no Japānas, kas atbilst visām mazuļa un viņa māmiņas prasībām. Tās ir radītas no plāniem, elpojošiem, kā arī maksimāli dabiskiem un maigiem materiāliem. Japāņu autiņbiksītes Moony un Merries zīdaiņa dibentiņa trauslajai ādai ir ļoti ieteicama izvēle, jo ir ērtas un saudzējošas. Šo autiņbiksīšu izstrādes laikā katram "sīkumam" tika pievērsta īpaša uzmanība! 

Kāpēc tieši Moony autiņbiksītes ir radītas manam bērnam? 

Tām ir  jaunās tehnoloģijas materiāls Air Silkyno kā izstrādāts autiņbiksīšu iekšējais slānis. Šis mīkstais slānis par 40% samazina berzi starp mazuļa dibentiņu un autiņbiksītēm, tādēļ tās ir ļoti maigas!

Autiņbiksītes vēl ātrāk uzsūc mitrumu un pasargā no noplūdēm. Tām ir īpašs mitruma indikators, kas dod vecākiem norādi, kad pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes.

Elpojošā ārējā virskārta vienmēr nodrošina gaisa caurlaidību un pasargā bērna ādu. Kā arī iestrādātās elastīgas sānu maliņas, bērnam saistošs dizains ar zīmējumiem un vairāklietojami aizdares lipekļi ir radīti Moony autiņbiksīšu papildus lietošanas ērtībai.

Kāpēc Merries autiņbiksītes ir īpaši piemērotas jebkuram zīdainim?

Merries autiņbiksīšu ražošanā tiek izmantoti tikai dabīgi materiāli, kuri izgājuši kontroli atbilstoši Japānas kvalitātes augstiem prasību standartiem. Turklāt autiņbiksīšu sastāvā ietilpst Hamamelis auga ekstrakts, kuram piemīt antibakteriālās īpašības, kas nodrošina bērna ādai aizsardzību pret kairinājumiem.

Autiņbiksītes Merries izceļas ar unikālu - porainu mitruma uzsūkšanas tehnoloģiju. Pateicoties šai punktveida materiāla virskārtai, mitrums tiek novirzīts iekšējos slāņos, kas netiek atpakaļ.

Šis materiāls ļoti labi uzsūc pat šķidru vēdera izeju. Mazuļa dupsis būs sauss pat no rīta! Arī šajās autiņbiksītēs ir iestrādāts mitruma indikators.

Merries autiņbiksīšu gaisa caurlaidība ir vidēji 3 reizes augstāka, jo saskarē ar ādu šis materiāls ir porains ne tikai autinbiksīšu lejasdaļā, bet pat komfortablajā jostiņas zonā.

Ražotājam ir izdevies saglabāt autiņbiksītes Merries īpaši plānas, apvienojot un nezaudējot iepriekšminētā materiāla labākās īpašības.

Gan Moony, gan Merries autiņbiksītes nodrošina bērnam brīvas kustības un dabisku komfortu vienlaikus. Tās radītas priekš dažāda vecuma mazuļiem - gan jaundzimušajiem, gan bērniem, kas šākuši aktīvi kustēties un iepazīt pasauli.

Šie Japānas ražotāji piedāvā arī uzvelkamās autiņbiksītes-biksītes,  kas atvieglo aktīva bērna ikdienas aprūpi. Katram autiņbiksīšu izmēram ir savs diapazons kilogramos, no 0-5 kg līdz pat aptuveni 30 kg, kas pieejams lielākiem mazuļiem tik parocīgajām uzvelkamajām biksītēm.

Autiņbiksītes Moony un Merries - tā ir lieliska izvēle, lai sniegtu savam mazulim to labāko!