3D Face Mask Box

Universāla barojoša maska sejai uz 3D auduma bāzes
1 iepakojuma 5 maskas
shiawasedo_mask_box1
shiawasedo_mask_box1
Cena:
Pārdošanas cena: 50,00 €
Apraksts

Universāla barojoša maska sejai uz 3D auduma bāzes

Ar prieku prezentē Jums savu jauno Shiawasedo 3D Face Mask – universālo barojošo sejas masku uz 3D tehnoloģijā sagatavota auduma bāzes. Šobrīd maska pasaules tirgū ir viens no labākajiem ādas kopšanas līdzekļiem.   

Šobrīd maska pasaules tirgū ir viens no labākajiem ādas kopšanas līdzekļiem. 

Maskas aktīvās pamatkomponentes:

• Hidrolizētā hialuronskābe (nano-hialuronskābe) – tas ir jauns hialuronskābes veids, kurā molekulas ir mazākas par starpšūnu telpu ādas virskārtā. Parastās hialuronskābes molekulas ir pārāk lielas, lai iekļūtu dziļākos ādas slāņos, uzklājot uz ādas, tās paliek ādas virspusē. Tādēļ parasto hialuronskābi nepieciešams ievadīt injicējot, lai sasniegtu vajadzīgo efektu. Hidrolizētā hialuronskābe, kura iegūta sašķeļoties lielajām molekulām nano-daļiņās hidrolīzes rezultātā, ne tikai pārklāj ādas virsējo slāni, bet iekļūst arī ādas dziļākajos slāņos, palīdzot mitrināt kā ārējo ādas slāni, tā arī dziļākos slāņus. 

• Hidrolizētais kolagēns sastāv no smalku peptīdu maisījuma, iegūtu kolagēna hidrolīzes rezultātā. Hidrolizētā kolagēna nano-molekulas iekļūst dziļi ādā, lieliski to mitrinot, novērš grumbas un efektīgāk par parasto kolagēnu, aizsargā ādu no kaitējuma, ko izraisa ultravioletie stari.  

• Rīsu kliju glikosfingolipīdi (rīsu ceramīdi) un rīsu kliju eļļa ir vieni no labākajiem kosmetoloģijā pielietojamajiem ingredientiem, kas iedarbojas kā starpšūnu saistvielas, kuras saglabā ādas mitrumu, nodrošinot ilgstošu mitrināšanu un ādas mīkstināšanu. 

• Sakē ekstrakts – viens no labākajiem mūsdienu kosmetoloģijas ingredientiem, kurš ir rīsu fermentu sadalīšanās (rūgšanas) produkts tradicionālā japāņu dzēriena sakē pagatavošanas procesā. Sakē ekstrakts rada brīnišķīgu atjaunošanās efektu, jo satur daudz vitamīnu, minerālvielu un aminoskābju, kas apgādā ādu ar nepieciešamajām barojošajām vielām un stimulē ādas reģenerāciju. Bez tam, brīvā linolskābe un arbutīns, kurus satur sakē ekstrakts, balina sejas ādu, jo samazina fermenta tirozināzes darbību, kas veido ādas pigmentāciju. Arī ferulskābe, kas ietilpst sakē ekstrakta sastāvā, ir brīnišķīgs antioksidants. 

• Žeņšeņa ekstrakts stimulē un aktivizē šūnu metabolismu, sekmē kolagēna sintēzi šūnās, paaugstinot ādas elastību. 

• Bišu māšu peru pieniņš - ir brīnumaini efektīvs atjaunojošs, mitrinošs, dziedējošs un barojošs ingredients, kurš satur B vitamīna kompleksu, aminoskābes, taukskābes, minerālsāļus, enzīmus, kuri sekmē šūnu atjaunošanos, paaugstina elastību, nodrošina ādas mirdzēšanu un mitrināšanu. Pietam bišu māšu peru pieniņš aizsargā ādu, jo tam ir dabīgās pretiekaisuma un antibakteriālās īpašības.

• Simtlapu rozes ziedlapiņu ekstrakts mīkstina un aizsargā ādu. 

3D auduma maska, kas izstrādāta ar patentētu tehnoloģiju, efektīvi nogādā ādā visas barojošās komponentes, pateicoties trīsdimensiju ergonomiskajam dizainam, kurš ļauj maskai pilnīgi piekļauties, piemērojoties visām sejas kontūrām. 

LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Lietojiet masku pēc sejas ādas notīrīšanas ar losjonu.  

Pirms iesaiņojuma atvēršanas, izlīdziniet esenci iesaiņojumā dažas reizes viegli paspiežot to ar plaukstu, lai tā vienmērīgi piesūcinātu maskas audumu.   

Pēc maskas noņemšanas uzklājiet ādai kosmētisko pieniņu, krēmu vai citu ikdienas kopšanas līdzekli, kādu Jūs parasti lietojiet. 

Lietošanas rekomendācija: 2-3 reizes nedēļā.

 Pēc sejas ādas notīrīšanas izņemiet masku no iesaiņojuma, atlociet, pavelkot aiz malām.

 Uzlieciet masku, sākot no zoda zonas, pielīdzinot maskas centrālo līniju sejas centrālajai līnijai. Viegli piespiediet maksu ar plaukstām, lai tā piekļautos visai sejai. 

 Noņemiet maskas pagarinātās daļas, kurām ir iegriezumi abu vaigu zonā. Pielīdzinot masku sejas kontūrai, pavelciet to uz augšu, lai tā piekļautos.  

 Noņemiet masku 10–15 minūtes pēc tās uzlikšanas. Pamasējiet seju vieglām kustībām, lai uz sejas ādas palikusī esence iesūktos ādā.    

 

Apraksts: Universāla barojoša maska sejai uz 3D auduma bāzes.

Daudzums: 1 iesaiņojumā ir 5 maskas individuālā iesaiņojumā. Katra maska piesūcināta ar 32 ml esences.   

1 iesaiņojuma svars: 0.3 kg.

www.3dmask.lv

Directly from JAPAN