Goo.n PBL Girl 12-20 kg 44pc

Japānas autiņbiksītes-biksītes Goo.N (Goon) PBL meitenēm 12-20 kg.
goon pbl girl 44pc-600x600
goon pbl girl 44pc-600x600
Cena:
Pārdošanas cena: 24,50 €
Apraksts

Japānas autiņbiksītes-biksītes Goo.N (Goon) PBL meitenēm (12-20 kg)

Japānas autiņbiksītes-biksītes Goo.N PBL  īpaši izstrādātas meitenēm svarā no 12 līdz 20 kg. Autiņbiksītes-biksītes piemērotas nēsāšanai bērnam guļot, pastaigu laikā, kā arī ilglaicīgas nēsāšanas gadījumos. Autiņbiksīšu- biksīšu uzbūve ļoti līdzinās parastajām bērnu biksītēm.

Hipoalerģiskas autiņbiksītes-biksītes ar E vitamīnu rūpējas un aizsargā mazuļa ādu pret kairinājumiem. Ņemot vērā, ka meitenes vairāk saslapina biksīšu aizmugurējo daļu, tādēļ viņām autiņbiksīšu uzsūcošā daļa atrodas vidusdaļā, kas ātri absorbē mitrumu pārvēršot to želejveidīgā masā, kas tiek novirzīta iekšējos slāņos un mazuļa āda paliek tīra un sausa. Tās ir gaisu caurlaidīgas – bērna āda paliek sausa un vesela. Īpašs materiāls, no kura izgatavotas autiņbiksītes, neitralizē nepatīkamo smaku.

Pateicoties elastīgai jostiņai, autiņbiksītes-biksītes neapgrūtina kustības un lieliski pieguļ bērna augumam. Tās ir viegli uzvelkamas un novelkamas. Mazulim aktīvi kustoties, autiņbiksītes-biksītes, pateicoties mīkstām sānu maliņām, tiek pasargātas no nevēlamām noplūdēm. Mitruma indikators, mainot krāsu no dzeltanas uz zilo, norāda, kad ir pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes. 

 

Bērna svars: 12-20 kg

Iepakojuma tips: Lielpaka

Daudzums iepakojumā: 44 gab.

Ražotājs: Daio Paper Corporation, Japāna