Daio Paper Corporation

daio-logo

Goo.N

 

 

 

 

 

 

 

                             Par Daio Paper Corporation kompāniju

 

1943.gadā, Ikava ģimene dibināja vienu no lielākajām kompānijām Japānā, kura ražoja papīra izstrādājumus – Daio Paper Corporation. Kompānija plašā klāstā ražo papīra izstrādājumus, ieskaitot būvkartonu, higiēniskās preces un dažāda veida poligrāfiju. Pateicoties savam ražošanas apjomam, šī kompānija kontrolē aptuveni 6% no Japānas iekšējā tirgus. Koorporācija Daio Paper sastāv no 38 atsevišķiem uzņēmumiem, kā arī eksportē savu produkciju pa visu pasauli.

Daio Paper Corporation ražo arī bērnu autiņbiksītes Goo.N. Tās ir augstas kvalitātes, premium klases produkts. Ar zīmolu Goo.N tiek ražotas autiņbiksītes, autiņbiksītes-biksītes zēniem un meitenēm, ūdens necaurlaidīgas biksītes peldēšanai, bērnu higiēniskie ieliknīši un bērnu mitrās salvetes. Japānā šīs autiņbiksītes tiek uzskatītas un novērtētas kā vismīkstākās un maigākās mazuļa ādai.

Pirmā mazuļa apakšveļa ir autiņbiksītes, tādēļ tām jābūt ražotām no augstākās kvalitātes materiāliem. Par to ir parūpējusies Goo.N produktu līnija – autiņbiksītes un autiņbiksītes-biksītes tiek ražotas tikai no dabīgiem materiāliem, tās ir mīkstas, patīkamas, no 100% augstvērtīgas kokvilnas. Daļa Goo.N autiņbiksīšu ir paredzēta zēniem un daļa meitenēm. Ņemot vērā, ka meitenes vairāk saslapina biksīšu aizmugurējo daļu, tādēļ viņām autiņbiksīšu uzsūcošā daļa atrodas pa vidu, taču zēni vairāk saslapina biksīšu priekšadaļu, līdz ar to, viņiem domātām autiņbiksītēm uzsūcošā daļa vairāk ir priekšpusē. Antibakteriālas iedarbības autiņbiksīšu iekšējais slānis. Tās ir impregnētas ar antiseptiskiem augu ekstraktiem, kuri maigi rūpējas par mazuļa jūtīgo ādu. Pateicoties elastīgai jostiņai, autiņbiksītes lieliski pieguļ bērna augumam. Vairākkārt lietojamie aizdares lipekļi – vieglākai autiņbiksīšu nomaiņai. Autiņbiksītēm arī tiek piedāvāts mitruma indikators, kurš parāda, kad ir pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes.

Sausu dupsi, optimālu komfortu, saldu miedziņu – Jūsu mazulim sniegs Japānas autiņbiksītes un autiņbiksītes-biksītes Goo.N!