KAO Co.

kao-logo

Merries

 

 

 

merries_lip.jpgVairākkārt līpoši krāsainie lipekļi ir viegli aizpogājami. 

 


merries_barMīkstas autiņbiksīšu sānu maliņas, kas paceļas un maigi pieguļ bērna kājiņām, pateicoties kurām vēdera šķidrā izeja noturas padziļinājumos un nenoplūst.

 

indikator.jpg

Trīs indikātora joslas, kas atrodas Merries autiņbiksīšu vidū, iekrāsojas zilā krāsā norādot vecākiem, ka ir pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes. Uzmanību! Pie paaugstināta gaisa mitruma indikātors var iekrāsoties zilā krāsā.

merries_sloy

Merries autiņbiksīšu elpojošā porainā virskārta pasargā bērna ādu pret kairinājumiem un lieliski uzsūc ne tikai urīnu, bet arī šķidro vēdera izeju.

 

Par KAO Co.

Korporācija “KAO” Japānā dibināta 1887 gadā, kas ražo autiņbiksītes Merries. Japāna ir pasaules līdzeris, kas izceļas ar produktu nevainojamu kvalitāti. Tāds līmenis ir sasniegts pateicoties ražotās produkcijas augstiem prasību standartiem. Kad runa iet par bērnu precēm, produkta izstrādes laikā, katram sīkumam tiek pievērsta īpaša uzmanība. Ir skaidrs, ka vecāki saviem bērniem izvēlas tikai un vienīgi vislabāko. Tādēļ Jūsu bērna maksimālam komfortam un tīrības sajūtai korporācija "КАО" izstrādāja īpaši "elpojošās" autiņbiksītes.

Autiņbiksītes Merries – tā ir lieliska izvēle, lai sniegtu savam mazulim to labāko. To ražošanā tiek izmantotas īpašas tehnoloģijas, kas dod iespēju apvienot trīs svarīgākās autiņbiksīšu īpašības:
1. Unikāla mitruma uzsūkšana;
2. Pateicoties porainai virskārtai mitrums tiek novirzīts iekšējos slāņos, kas netiek atpakaļ;
3. Augsta gaisa caurlaidība, kas aizsargā ādu pret kairinājumiem. Apvienojot šīs īpašības, ražotājam izdevās saglabāt autiņbiksītes Merries īpaši plānas.

Merries autiņbiksīšu ražošanā tiek izmantoti tikai dabīgi materiāli, kuri izgājuši kontroli atbilstoši Japānas kvalitātes augstiem prasību standartiem. Autiņbiksītēm ir elastīga jostiņa, kas nodrošina bērnam brīvas kustības, mīkstās sānu maliņas, kas pasargā no noplūdes, kā arī vairrākkārt līpoši lipekļi – vieglākai autiņbiksīšu nomaiņai.

Pie tam autiņbiksīšu sastāvā ietilpst Hamamelis auga ekstrakts, kuram piemīt antibakteriālās īpašības, kas nodrošina bērna ādai aizsardzību pret kairinājumiem.

Merries autiņbiksītes radītas priekš dažāda vecuma mazuļiem – gan jaundzimušajiem, gan bērniem, kas šākuši aktīvi kustēties un iepazīt pasauli. Katram autiņbiksīšu izmēram ir savs diapazons kilogramos: 0-5kg; 4-8kg; 6-11kg; 9-14kg. Merries autinbiksīšu ražotāji piedāvā arī autiņbiksītes, kuras ir uzvelkamas kā biksītes, kas savukārt atvieglo aktīva bērna ikdienas aprupi. Ražotāji piedāvā arī naksts uzvelkamās autiņbiksītes, kas ilgstoši spēj uzsūkt mitrumu un mazuļa āda no rīta paliek sausa un patīkama. Autiņbiksītes ir pieejamas gan mazajās, gan lielajās ekonomiskās pakās.

Merries autiņbiksītēm tiek piedāvāts krāsu mainošs indikātors, kurš palīdz vecākiem noteikt, kad ir pienācis laiks nomainīt autiņbiksītes.